Szkolenia i edukacja

Domowa
Meble i wnętrza
Nieruchomości
Odzież i zdrowie
Wakacje i odpoczynek
Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia
Szkolenia i edukacja
IT i technologia
Sklepy internetowe
Prawo i finanse
° https:

Szeroki wybór sal szkoleniowych

Centrum Szkoleniowe "Pankiewicza" w Warszawie oferuje szeroki wybór sal szkoleniowych, konferencyjnych, odpowiednich na spotkania biznesowe czy kursy. Doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Warszawy podniesie prestiż organizowanego wydarzenia, a profesjonalna obsługa i usługi cateringowe zapewnią ich miły, bezproblemowy przebieg.
° https:

Ekspertyza przeciwpożarowa

Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, siedzibę firmy czy zakład produkcyjny, niezbędne jest wykonanie szeregu badań z zakresu bezpieczeństwa. Wśród nich znajduje się ekspertyza przeciwpożarowa. Przeprowadzane przez nas badanie tego typu umożliwia kontrolę oraz poprawienie poziomu bezpieczeństwa w poszczególnych pomieszczeniach.
° https:

szkoła językowa Warszawa

Skuteczna naukowa języka japońskiego i arabskiego, konwersacje i certyfikaty to oferta, jaką przedstawia nasza szkoła językowa. Warszawa to miasto, w którym znajduje się nasza siedziba. W naszej szkole językowej w Warszawie uczą wyłącznie najlepsi, wykwalifikowani nauczyciele. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w nauce języka!
° https:

Kalendarz pogody

W asortymencie produktów naszego sklepu internetowego znaleźć można bogaty wybór pomocy dydaktycznych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych. Oferujemy między innymi kalendarz pogody, który pomoże w wyjaśnianiu tematów związanych z liczeniem czadu - dni, miesięcy i lat, jak również różnych warunków atmosferycznych.
° https:

Outsourcing IT Katowice

Nasza firma zapewni Państwu profesjonalną obsługę informatyczną na korzystnych warunkach. Obejmuje to hosting, przeprowadzanie audytów, a także serwis sprzętu komputerowego. Nasz outsourcing IT w Katowicach dotyczy wynajmu programistów, jak i innego rodzaju specjalistów do spraw sieciowych, którzy przyspieszą realizację projektu.
© 2019 www.fantastyka-online.pl