Szkolenia i edukacja

Domowa
Meble i wnętrza
Nieruchomości
Odzież i zdrowie
Wakacje i odpoczynek
Usługi przemysłowe
Maszyny i narzędzia
Szkolenia i edukacja
IT i technologia
Sklepy internetowe
Prawo i finanse
° https:

Kalendarz pogody

W asortymencie produktów naszego sklepu internetowego znaleźć można bogaty wybór pomocy dydaktycznych dla przedszkoli oraz szkół podstawowych. Oferujemy między innymi kalendarz pogody, który pomoże w wyjaśnianiu tematów związanych z liczeniem czadu - dni, miesięcy i lat, jak również różnych warunków atmosferycznych.
° https:

Odczynniki chemiczne

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie liczne elementy, stanowiące wyposażenie laboratoriów. Znajdziecie u nas produkty takie jak na przykład odczynniki chemiczne. Oferowane są również drobne sprzęty, takie jak strzykawki czy dozowniki. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
° https:

Kurs ADR cena

Witamy w naszym centrum. Oferujemy profesjonalne kursy dokształcające dla kierowców zawodowych. Cena szkolenia ADR wynosi od kilkuset złotych, ale jest to inwestycja, która szybko się zwraca. Na rynku pracy bowiem wciąż jest zbyt mało wykwalifikowanych w tej dziedzinie kierowców. To przewóz materiałów niebezpiecznych. Sprawdź cennik z naszą kompleksową ofertą kursów podstawowych i specjalistycznych.
© 2024 www.fantastyka-online.pl